Tajemniczy pokaz specjalny w kinie Ars

Zdarzyło wam się kiedyś przyjść do kina i kupić bilet na seans, o którym nic nie wiecie? Nie musicie odpowiadać. Wiemy, że odpowiedź jest twierdząca! Krakowskie kino ARS posiada specjalny, cotygodniowy cykl, który zapewni wam dużo atrakcji i rozrywki.

Tajemniczy Pokaz Specjalny to piątkowy, odbywający się zawsze około godziny 23:00, seans niespodzianka i zarazem najstarszy cykl w kinie ARS! Gwarantujemy pełną dyskrecję, ponieważ nikt w kinie nie zdradzi wam tytułu filmu – możecie próbować, ale wiemy, że nic to nie da.

Zawsze jest to pokaz przedpremierowy, więc możecie mieć pewność, że takiego filmu jeszcze nie widzieliście! Żeby atrakcji nie było mało, co piątek wśród uczestników Tajemniczego Pokazu Specjalnego losujemy nagrody specjalne.

Wciąż nie jesteście przekonani? Przypominamy, że bilety kosztują jedynie 12 zł! Dodatkowo z biletem na TPS odbierzecie w barku gratisową kawę, zaś po filmie ten sam bilet wymienicie na darmową banię w Klubokawiarni Relaks (Tomasza 28). Dajcie się zaskoczyć przedpremierowym filmem i odwiedźcie w piątek kino ARS (Tomasza 11)!