Szpitalna 1 ogłasza rezydentów oraz gości Radio NTS w ramach Festiwalu Unsound

źródło: materiały organizatora

W jesienny sezon klubowy krakowski klub wchodzi z rozmachem, ogłaszając jeden z najbardziej zróżnicowanych programów. Organizatorzy zapraszają na dyskusje, warsztaty, instalacje, pokazy filmowe i nagrania radia NTS.

Oprócz licznych dyskusji, m.in. o sztuce, ochronie środowiska i muzyce oraz prezentacji filmów, wystąpi wielu artystów. Sporo z nich podczas imprezy zamknięcia – 15 października radosną muzykę na oczyszczenie duszy po festiwalowych trudach zagrają: DANNY L HARLE z PC Music, który łączy ekstatyczne melodie z klubowymi rytmami oraz TEKI LATEX, eklektyczny DJ z Francji, ekspert w burzeniu granic między gatunkami. Otwiera NAPHTA z Wrocławia, dźwięki przyszłości i przeszłości Afryki zagra TASH LC, a na sam koniec występ dobrego kolegi Unsoundu, RRRKRTY z Brutażu.

źródło: materiały organizatora

Już po raz szósty w Krakowie rozłoży się także studio londyńskiej stacji NTS. Podczas nagrywanych przed publicznością audycji wysłuchać można dodatkowych wywiadów i setów didżejskich. Gośćmi programów będą m.in. SIKSA, ELTRON JOHN, DJ HARAM, MOOR MOTHER, 1988, TER, LUTTO LENTO, LANARK ARTEFAX, VTSS, BATU, OCTO OCTA, GAS, DTEKK, OLIVIA, CHLOE FRIEDA and PHILIP SHERBURNE.

źródło: materiały organizatora

Transmisje radiowe z festiwalu rozpoczynają się już dziś. Dlatego będąc w Krakowie warto wybrać się na Szpitalną, a w innym przypadku śledzić transmisje live na profilu Facebookowym festiwalu.