Sylwestrowy TOP 5 – Kraków

Sylwestrowy TOP 5 – Kraków

Nareszcie! Mamy już prawie z głowy ten cholerny rok 2016. Oczywiście przed nami jeszcze kilkadziesiątu godzin, więc nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, bo jeszcze trochę złych rzeczy może się wydarzyć. Możecie zresztą być za niektóre z nich odpowiedzialni jeżeli zdecydujecie się nieodpowiedzialnie świętować koniec tych niewdzięcznych 12 miesięcy. Przed wami lista pięciu imprez, na których możecie stracić głowy i w zamian stworzyć wspomnienia.

Trap & Disco w Mr. Pancake

Jeśli macie ochotę połączyć naleśniki z szampanem, trapem i disco to po pierwsze – macie dziwne zainteresowania. Po drugie mamy dla was idealne wydarzenie, bo krakowski pan Pancake organizuje właśnie event dla was. Pożegnajcie stary rok pijaństwem i powitajcie nowy pancake’ami.

Sylwester w Zet Pe Te

Zajęcia Praktyczno Teczniczne w Sylwestra – czy może być coś bardziej pożytecznego społecznie? Praktyczna muzyka, bo porwie do tańca i technicznie rzecz ujmując świetny skłąd grających. Pierwszy Sylwester w Zet Pe Te przejdzie do historii – to pewne. W końcu jest pierwszy, a wy dacie wiele innych powodów, by był legendarny.

Epilog na Barce

Połączenie czarnych płyt z jasnym VJingiem. Skoro najbardziej ulubioną częścią Polski dla Polaków jest Wisła to chyba warto skorzystać z okazji, aby zakończyć ten rok na jej wodach. Na Barce pojawią się znani i lubiani dje, którzy przez ostatnie miesiące trzęśli pokładem nie jeden raz. Ahoj!

Leibniz na Szpitalnej 1

Ostatni raz wejdziecie i po raz pierwszy wyjdziecie. Szpitalna świetuję z niezbyt dobrze ukrytą opcją niemiecką. Będzie techno, będzie głośno, a w drugiej sali będzie cicho i będzie ambient. Połączenie na sylwestra jedyne w swoim rodzaj. Dlatego może warto pierwszy raz w historii pożegnać stary rok chwilą muzycznej zadumy przy pomocy ambientalnych brzmień. Jak się zagubicie w swoich przemyśleniach zawsze możecie się obudzić przy dźwiękach cztery na cztery…

Domówka w Forum Przestrzenie i 89

89 zostało królem tego roku. Nowa miejscówka twórców Unsoundu zachwyciła wszystkich, a teraz postanowiła z koroną na głowie pożegnać 2016. Do byłej stolicy oprócz reprezentantów Polski: Enveego, Eltrona Johna pojawi się wspaniały A Made Up Sound znany wcześniej jako 2562 – wyjątkowa impreza we wspaniałym miejscu. Trzeba być!