Sylwester w Kinie Muranów!

Jeśli tego roku nie masz ochoty na standardową imprezę sylwestrową – nie musisz siedzieć w domu z paczką czipsów przed małym ekranem telewizora. Tradycyjnie Kino Muranów zaprasza na filmowy Bal Sylwestrowy. Nowy rok przywitamy pokazami filmów z oferty Gutek Film. W programie między innymi komedia „Toni Erdmann”, zdobywca 5 statuetek Europejskiej Nagrody Filmowej 2016 – najlepszy film, najlepszy reżyser i najlepszy scenariusz – Maren Ade, najlepsza aktorka – Sandra Hüller, najlepszy aktor – Peter Simonischek oraz kandydat do Oskara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

Program Filmowego Sylwestra w Kinie Muranów:

20:15 Powitanie gości
20:30 „Toni Erdmann”, reż. Maren Ade, Niemcy/Austria, 2016, 162 min.
premiera styczeń 2017
23:15 Poczęstunek – dania na ciepło, wino
00:00 Toast noworoczny, szampan, zabawa z DJ-em w foyer kina
00:45 „American Honey”, reż. Andrea Arnold, USA/Wielka Brytania, 2016, 162 min
premiera marzec 2017
03:30 poczęstunek noworoczny – ciepłe dania, wino oraz szampan, zabawa z DJ-em w foyer kina
04:00 „Paterson”, reż. Jim Jarmusch, USA, 2016, 113 min.
06:00 Zakończenie imprezy

Szampańską zabawę na parkiecie zapewni jak co roku DJ Złoty Środek
Menu: również wegetariańskie!

Cena 210 zł//os

Więcej informacji o imprezie: www.kinomuranow.pl

Toni Erdmann
reż. Maren Ade

toni

Pełna humoru historia napiętych relacji między trzydziestoletnią śmiertelnie poważną menadżerką, a jej nieustannie wygłupiającym się ojcem. Pokazana w konkursie ostatniego festiwalu w Cannes komedia „Toni Erdmann” stała się wydarzeniem imprezy. Laureat Europejskiej Nagrody Filmowej 2016 aż w 5 kategoriach!

American Honey
reż. Andrea Arnold

ame

Szalone love story w reżyserii jednej z najciekawszych reżyserek współczesnego kina, nominowanej do Oscara i wielokrotnie nagradzanej w Cannes Andrei Arnold („Fish Tank”). Nowoczesne kino drogi, którego młodzi bohaterowie szukają niezależności i wolności.

Paterson
reż. Jim Jarmusch

pate

„Paterson” to rewelacja tegorocznego festiwalu w Cannes i najlepszy od lat film Jima Jarmuscha. Twórca „Broken Flowers” stworzył pełną humoru opowieść o tym, że życie jest poezją i każdy może odnaleźć szczęście na swój sposób.