Świetne live acty na Smolnej już w ten weekend

W najbliższy weekend w warszawskim klubie Smolna odbędą się dwa wydarzenia, podczas których w głównej roli wystąpią artyści prezentujący swój materiał w formie live-actów. Będą to m.in. Agents Of Time, Błażej Malinowski i Kuba Sojka.

Weekend rozpocznie piątkowe wydarzenie z udziałem Agents Of Time. Projekt tworzą trzej Włosi: Andrea Di Ceglie, Fedele Ladisa i Luigi Tutolo, którzy wspólnie działają od 2013 roku i już w 2014 wydali swój pierwszy pełnowymiarowy album pt. „Spread The Word”. Potem były już, co prawda, tylko mniejsze wydawnictwa, ale za to z produkcjami, które zyskały dużą popularność. Mowa tu m.in. o takich utworach, jak „Polina”, „Lost Dreams” czy „Obsidian”, docenionych m.in. przez Tale Of Us, Johna Digweeda czy Anję Schneider. Poza włoskim trio, tej nocy w murach klubu zagra również m.in. Patrick Holland – świetny producent i DJ, znany jako Project Pablo, a także Leon, Rodrigezz, Simon Mattson i Gigi.

Z kolei w sobotę na Smolnej czeka nas noc z udziałem wyłącznie polskich artystów. Wystąpi tam ścisła czołówka lokalnych producentów i live-performerów w składzie: Błażej Malinowski, Jurek Przeździecki, Kuba Sojka i Michał Wolski.

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

Dodaj komentarz