Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego w AïOLI

Czy wyobrażasz sobie życie bez telefonu komórkowego? Coraz ciężej jest odłożyć nam smartfon na dłużej niż pół godziny, coraz częściej zamiast cieszyć się wspólnie celebrowanym posiłkiem, dbamy głównie o to, by potrawa dobrze prezentowała się na insta story… Jutro świętujemy Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego. Spróbujmy przeżyć go naprawdę offline. Z przyjaciółmi, z rodziną. Zobaczmy, jak bardzo jesteśmy uzależnieni od bycia wiecznie online, wiecznie na bieżąco. I wyciągnijmy wnioski.

AïOLI postanowiło wesprzeć was w tym postanowieniu. Tego dnia we wszystkich kantynach będą czekały specjalnie przygotowane pojemniki do których będzie mogli odłożyć telefon. Dla wszystkich wytrwałych AIOLI ma wiele niespodzianek – jak mówi stare przysłowie – cierpliwość popłaca.

AIOLI ma świadomość jak wiele ludzi uzależnionych jest od swojego telefonu, jak trudno jest im rozstać się z nim choć na chwilę. Jak wiele z nas spogląda ciągle w wyświetlacz wyczekując coraz to nowych powiadomień? Dlatego też, tym małym akcentem AIOLI chce docenić relacje, rozmowy i czas, swoich gości, którego zapewne często nie mają tak wiele – a czas z przyjaciółmi.