Startuje konkurs Young Design 2018. Do wygrania 20 tys. złotych

Do 10 czerwca 2018 r. przyjmowane są zgłoszenia do Young Design, jedynego w Polsce konkursu dla młodych projektantów, w którym uczestnicy są oceniani przez przedstawicieli polskiego biznesu. Można w nim nie tylko wygrać stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych, ale także nawiązać biznesowe kontakty, dzięki którym młodzi projektanci będą mieli szansę rozpocząć karierę w branży wzorniczej. Wystarczy przesłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio (szczegóły na www.iwp.com.pl).

Ponadto dla wszystkich finalistów organizator, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, przewidział warsztaty przygotowujące do finałowego wystąpienia przed jury, prowadzone przez Lauren Peso Polska oraz szkolenie biznesowe, które przeprowadzi Startup Academy.

Do jury Young Design zapraszani są przedstawiciele biznesu, dzięki czemu młodzi projektanci mogą osobiście zaprezentować swoje portfolio i odpowiedzieć na pytania jurorów. Jest to jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę poznania swoich przyszłych zleceniodawców.

Regulamin konkursu Young Design 2018 dostępny na stronie www.iwp.com.pl/young_design

Dodaj komentarz

-->