Startuje 3. edycja łódzkiego Festiwalu Domoffon

Tegoroczny Domoffon po raz pierwszy staje się imprezą trzydniową. Jak zawsze zaprezentuje artystów tworzących sztukę niezależną, powstającą poza głównym nurtem kultury popularnej. Oprócz koncertów, zobaczyć będzie można wystawy, kupić płyty na kiermaszu wytwórni płytowych, a także pokazy filmów dokumentalnych w kinie plenerowym.

Koncerty odbywać się będą przez wszystkie dni imprezy, od 1 do 3 września, jednak najwięcej artystów będzie można zobaczuć sobotę. Na trzech scenach – plenerowej, klubowej i techno – przez cały festiwal zagrają zarówno wielkie gwiazdy, jak i młodzi twórcy i artyści niszowi.

Główną gwiazdą tegorocznego Domoffonu będzie brytyjski zespół The Horrors. Oprócz nich wśród wykonawców znajdziemy legendarny projekt z Sheffield – Clock DVA, Jonasa Kopp, nazywanego najbardziej obiecującym i ekscytującym młodym talentem muzycznego rynku Argentyny, a także An On Bast czyli Annę Suda, znaną z wysokiej jakości live-actów house i techno granych z użyciem instrumentów hardwarowych.

Poniżej harmonogram występów wszystkich artystów tegorocznej edycji festiwalu Domoffon:

źródło: materiały promocyjne

Dodaj komentarz

-->