Spragnieni Lata – Julii Marcell / Skubas / XXANAXX

Pragnienie lata

To już się dzieje, to już trwa! Lato zaczęło się 21 czerwca – nie tylko kalendarzowo, ale przede wszystkim koncertowo. Inaugurujący trasę „Spragnieni Lata” koncert to dopiero początek zabawy!

To nie był zwykły koncert, to był koncert przełomowy! Nie tylko dlatego, że odbył się na przełomie pór roku, dając symboliczny sygnał do rozpoczęcie letniej zabawy. Musiał być pod każdym względem wyjątkowy – jako pierwszy z serii imprez, które będą się odbywać przez całe lato w ramach trasy „Spragnieni Lata”, sponsorowanej przez producenta Cydru Lubelskiego. Do gwiazd tegorocznej edycji, Julii Marcell, Skubasa i duetu XXANAXX, na scenie dołączyli też bohaterowi poprzedniej edycji: Tomek Makowiecki i Marika. Tłumnie zgromadzona w nadwiślańskim Pomoście 511 publiczność przyjęła ich z ogromną energią, a artyści nie pozostali dłużni. Emocje gasił Cydr Lubelski, który przygotował specjalne strefy orzeźwienia dla słuchaczy.

 

poziom_MIASTA_patroni

 

To dopiero początek!

Wprawdzie nie brakuje (także wśród nas) malkontentów, którzy od pierwszych dni lata wieszczą rychłe nadejście jesieni, ale prawda jest taka, że to dopiero początek lata i początek zabawy! Warszawski koncert był pierwszym koncertem w ramach trasy „Spragnieni Lata”, która zakończy się dopiero we wrześniu – jej finał odbędzie się podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru. – „Spragnieni Lata” to najbardziej inspirująca impreza, z jaką miałem do czynienia. Muzycy nakręcają się nawzajem, dają sobie kopa, rywalizują, ale jednocześnie motywują. To jest niesamowicie pozytywne, energetyzujące uczucie i publiczność to czuje! Dlatego cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tej trasie jako wykonawca, a od tego roku spełniam się jako dyrektor artystyczny – mówi o trasie Tymon Tymański. Już pierwszy koncert z cyklu „Spragnieni Lata” potwierdził jego słowa w 200%. Z niecierpliwością czekamy na kolejne okazje!

Więcej informacji na: www.spragnienilata2015.pl oraz facebook/CydrLubelski

„Spragnieni Lata” – rozkład jazdy

11.07 Łódź
25.07 Kraków
31.07 Wrocław
22.08 Poznań
29.08 Sopot
19.09 Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *