Solar wyrusza w Pokój Zero Tour – znamy terminy koncertów

Już niebawem, w Warszawie Solar rozpocznie Pokój Zero Tour. Następnie artysta wyruszy w trasę po największych miastach w Polsce.

Po pozytywnych recenzjach krytyków i słuchaczy nadeszła pora, by sprawdzić najnowszy album Solara na żywo. Już 11 października w warszawskim klubie Smolna słuchacze będą mogli po raz pierwszy usłyszeć Pokój Zero w wersji akustycznej.

Syntetyczne numery zostały w całości przearanżowane przez ekipę Kacperczyk na wersje live. Duet – Maciek gitary, Paweł bębny – będzie towarzyszył Solarowi we wszystkich koncertach z trasy. Uzupełnieniem koncertowego składu jest Wilhem, odpowiedzialny za instrumenty klawiszowe oraz dęciaki.

Na wszystkich koncertach na trasie pojawią się goście specjalni, a dopełnieniem show będzie wyjątkowa oprawa wizualna. Na kameralną trasą koncertową składa się jedynie kilka polskich miast. Wszystkie kluby, w których pojawi się artysta zostały wybrane na podstawie selekcji w oparciu o klimat i specyfikę miejsca.

– Chcielibyśmy, aby każdy koncert stał się swoistym Pokojem Zero – przestrzenią, w której może wydarzyć się wszystko, w której nie ma żadnych barier, a jedyną granicą jest ta wyobraźni – wyjaśnia Magda Dubrawska, CEO & Booking Manager agencji Sold Out.

By poczuć namiastkę tego klimatu sprawdźcie vloga zapowiadającego Pokój Zero Tour

Trasa Zero:

11.10   Warszawa    @Smolna // Koncert Premierowy
12.10   Gdańsk         @Ziemia
24.10   Lublin           @K30
10.11   Wrocław       @DK Luksus
15.11   Kraków          @Szpitalna
15.12   Łódź                @Wytwórnia

 

-->