SnowFest 2019 – zapowiada się gorąca atmosfera

SnowFest 2019

Pogoda wciąż nie może się zdecydować, czy to jeszcze koniec lata czy już jesień, ale z planowaniem zimowych wypadów nigdy nie jest za wcześnie. Dlatego już dziś ogłaszamy pierwszych artystów, którzy 8 i 9 lutego wystąpią na SnowFest 2019. Po raz szósty najlepsza zimowa impreza roku zagwarantuje swoim uczestnikom wrażenia, których długo nie zapomną: sporty ekstremalne, gwiazdy światowej muzyki i niesamowicie gorącą atmosferę.

Zwycięskiego składu podobno się nie zmienia, więc nikogo nie powinno dziwić, że SnowFest po raz kolejny odbędzie się w Szczyrku. To najszybciej rozwijający się kurort zimowy w Polsce – od sezonu 2017/2018 dysponuje nową koleją gondolową i dwoma 6-osobowymi wyciągami krzesełkowymi, a na nadchodzący sezon szykuje kolejną 6-osobową kanapę. Dodaj do tego pozostałe wyciągi krzesełkowe, liczne orczyki czy darmowy skibus i masz kurort, w którym trudno na cokolwiek narzekać.

Tym, którzy żyją w przekonaniu, że w Polsce nie da się porządnie poszusować, każ powtórzyć na głos, że Szczyrk szczyci się od pewnego czasu nieoficjalnym tytułem stolicy polskiego freeride’u. Ale czym byłby nawet najbardziej spektakularny przejazd w puchu, jeśli nie moglibyśmy o nim opowiedzieć przy dźwiękach topowych polskich i światowych artystów?

To właśnie tutaj na kilku scenach wystąpią reprezentanci hip-hopu, drum’n’bassu, house’u i electro. Na najnowszą edycję SnowFest 8 i 9 lutego zaprosiliśmy Ghostface Killah – posiadacza jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w hip-hopie, drum’n’bassowego wymiatacza z Brighton ukrywającego się pod pseudonimem Friction, i duet Catz ‘n Dogz – polski house’owy towar eksportowy. Pojawi się też raper Jan-Rapowanie, który tak bardzo kocha swoje zajęcie, że zdecydował się umieścić je w swojej ksywce, a także Calyx & Teebee i LX One, którzy serwują podczas swoich występów dubstepowo-drum’n’bassową petardę o gigantycznym zasięgu.     

ARTYŚCI NA SNOW FEST 2019

SnowFest przez 5 lat przyzwyczaił swoich gości do widoków powodujących niekontrolowane wyrzuty adrenaliny – nie inaczej będzie i tym razem. Za sprawą SnowFestu w Szczyrku odbędą się zawody freestylowe, podczas których najlepsi polscy i światowi riderzy powalczą o nagrody i dozgonne uwielbienie publiczności. Szczegóły dotyczące formuły i zgłoszeń udostępnimy niebawem – jak na razie możemy jedynie zdradzić, że będzie o co walczyć.

Biorąc pod uwagę atmosferę wydarzenia, topowe gwiazdy muzyczne i zawody z udziałem wybitnych riderów, możemy zapewnić, że po raz kolejny doświadczycie tzw. paradoksu SnowFestu – niby środek zimy, a nikogo rozgrzewać nie trzeba.

Radzimy specjalnie nie zwlekać z podjęciem decyzji o zakupie biletów – pierwsza pula „Early Bird” już zdążyła się wyprzedać! Możecie je kupić tutaj.

I pula – wyprzedana
II pula – 140 zł (od 1.10 do 31.10, lub wyczerpania puli)
III pula – 160 zł (od 1.11 do 31.12 lub do wyczerpania puli)
IV pula – 180 zł (od 1.02 do 7.02 lub do wyczerpania puli)

Dodaj komentarz

-->