SnowFest 2018. Wiley, Sub Focus, Digitalism, HOLAK i Dwa Sławy zagrają w Szczyrku

źródło: materiały organizatora

Wiley, Sub Focus, Digitalism to pierwsze gwiazdy, które wystąpią na przyszłorocznej edycji SnowFestu w Szczyrku. Do składu największego festiwali sportów zimowych i muzyki w Polsce dołączają także Dwa Sławy oraz HOLAK. Impreza odbędzie się w dniach 9-10 lutego w Szczyrku.

Obecny na scenie od ponad 20 lat Wiley to jeden z twórców grime’u, co niejako potwierdza jego najnowszy album „Godfather”, którego druga część ma ukazać się w 2018 roku. Sub Focus, który wystąpi na Snow Feście z jeden z najbardziej zasłużonych drum’n’bassowych MC – MC ID to uznany DJ, który w świecie drum’n’bassu z powodzeniem funkcjonuje już od kilkunastu lat, a na koncie ma dwa albumy – „Sub Focus” oraz „Torus”. Digitalism natomiast to skład, którego nie trzeba przedstawiać. Ich wydany 10 lat temu album „Idealism” to absolutna klasyka gatunku. Choć brzmienie Niemców zawsze oscylowało wokół dance punka i Indie i byli przesiąknięci francuskimi wpływami, w ostatnim czasie idą mocno w stronę electro house’u. 

źródło: materiały organizatora

Polski obóz na tegorocznym Snow Fest reprezentować będą znany zarówno z gitarowej Kumki Olik, jak i duetu Małe Miasta i solowych projektów HOLAK, który z powodzeniem realizuje się także jako grafik i projektant okłądek płyt, a w tym roku wydał solowy album „The Introvert” oraz Dwa Sławy – łódzki hip-hopowy duet, który ma na koncie sześć wydawnictw, z których dwa ostatnie – „Ludzie Sztosy” i „Dandys Flow” pokryły się złotem.        

źródło: materiały organizatora

Tradycyjnie nie zabraknie zawodów sportowych, które odbędą się na skoczni narciarskiej Skalite. O nagrody powalczą zawodnicy z Polski i zagranicy – odbędą się zawody snowboardowe i freeski. Więcej informacji, także o biletach można znaleźć TU