Sam Smith, LCD Soundsystem, Florence and the The Machine i Tyler, the Creator na Orange Warsaw Festival 2018

źródło: Wikimedia

Orange Warsaw Festival ogłosił właśnie czterech pierwszych artystów, którzy na początku czerwca zagrają w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Headlinerami imprezy będą Sam Smith, LCD Soundsystem, Florence and the Machine i Tyler, the Creator

Obdarzona niezwykłym głosem i działająca z sukcesami już od 10 lat na pograniczu alternatywnego roka i art popu Florence występowała w naszym kraju już kilkukrotnie. Obecnie artystka pracuje nad nową, czwartą płytą, którą najprawdopodobniej będzie można usłyszeć na Służewcu, obok takich przebojów, jak „Rabbit Heart (Raise It Up)”, „Cosmic Love” czy „Dog Days Are Over”.

Sam Smith, brytyjski wokalista i kompozytor, to laureat wielu nagród – ma na koncie kilka Grammy, a także Złotego Globa i Oscara za utwór „Writing’s on the Wall” do filmu „Spectre”. Jego ostatnia płyta to wydana po trzech latach przerwy „The Thrill of It All”. Artysta wystąpi w Polsce po raz pierwszy.

LCD Soundsystem to projekt producenta i współzałożyciela wytwórni DFA, Jamesa Murphy’ego. Zespół ma na koncie 4 płyty – ostatnia, „American Dream”, wydana została w tym roku po długiej przerwie i kilkuletnim zawieszeniu działalności. Ostatni raz LCD Soundsystem wystąpił w Polsce na Open’erze w 2016 roku.

Muzyk, raper, producent, reżyser teledysków i współzałożyciel kolektywu Odd Future. Tyle, the Creator ma wiele twarzy i na koncie kilka płyt. Ostatnia z nich, „Flower Boy” ukazała się w lipcu tego roku i udzielali się na niej m.in. Frank Ocean, ASAP Rocky, Lil Wayne, Estelle i Jaden Smith.

Dodaj komentarz