Scena Red Bull 3Style na Festiwalu Up to Date w Białymstoku

źródło: materiały organizatora

W dniach 8-9 września Na Red Bull 3Style zagrają Falcon1, DJ Pac1, DJ Daaz oraz 69Beats. Organizatorzy festiwalu w Białymstoku zapowiadają, że zabiorą oni publiczność w długą i ciekawą dźwiękową podróż. 

Falcon1 to wyjątkowy DJ i turntablista, który ma na koncie ma pięć tytułów Mistrza Polski IDA i współpracuje z czołówką polskiej sceny hip-hopowej, koncertuje i nagrywa z JWP/BC i Sztigarem Bonko. DJ Pac1, zakorzeniony w oldschoolowym hip-hopie i funku, działa w Dsc i Bass Pushers oraz gramofonowej orkiestrze Steve’a Nasha. Natomiast w setach DJ Daaza można usłyszeć klasyki z gatunku hip-hop i r’n’b, nie stroni jednak od pop’u, old schoolu, reggae, dancehall’; gra również disco czy funky house. Znakiem rozpoznawalnym Daaza jest umiejętność łączenia na żywo dwóch, trzech, czasem 4 utworów w blendy i mash-up’y. 69Beats to działający aktywnie od 2008 roku, wszechstronny DJ z Sopotu i wielki miłośnik nowoczesnych DJ-skich urządzeń i technologii, a co za tym idzie autor wielu oryginalnych patentów.

8 września na scenie Red Bull 3Style na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku. wystąpią Falcon1 i PacOne, dzień później za gramofonami staną DJ Daaz i 69Beats. Scena będzie grała od 20:00 do 3 w nocy.

Oto lista niedawno ogłoszonych artystów na pozostałe sceny festiwalu:

źródło: materiały organizatora