Sauna nad Wisłą – jedyna sauna z widokiem na rzekę już działa!

Targi jedzeniowe, pikniki na piaszczystej plaży, imprezy na świeżym powietrzu i koncerty, które słychać aż na drugim brzegu przecinającej Warszawę rzeki… Tęsknicie za latem? My też. Jeśli myślicie, że nad Wisłą podczas zimniejszych, jesienno-zimowych dni nie dzieje się nic – mylicie się. Namiastkę lata możecie poczuć na nowej saunie, z której widok roztacza się na przywołującą wspomnienia beztroskich, długich nocy – Wisłę i plażę.

saunaa

Dzielnica Wisła oraz klubokawiarnia Rejs postanowili ożywić Wisłę także podczas zimowych dni. 19 listopada oficjalnie ruszył sezon zimowy – wśród atrakcji znajduje się sauna. Wchodzi się do niej z dworu, przez szatnię i zmieści się w niej osiem osób.

Aby skorzystać z sauny, należy wcześniej skontaktować się z pracownikami klubokawiarni Rejs, przy której sauna się mieści. Będzie ona funkcjonowała w godzinach otwarcia klubokawiarni. Korzystanie z sauny będzie kosztowało kilka złotych. W cenę wliczone jest także wypożyczenie ręczników, a także możliwość skorzystania z prysznica.

fot. Dzielnica Warszawa

22 komentarze

Dodaj komentarz