Ryan Gosling nie jest dobrym reżyserem

Zobaczcie zwiastun i plakat filmu, który wyreżyserował i do którego scenariusz napisał debiutujący w obu tych rolach Ryan Gosling. Do współpracy przy filmie zaprosił m.in. swoją partnerkę Evę Mendes, znaną z serialu „Mad man” Christinę Hendricks oraz Saoirse Ronan. Początkowo film miał nosić tytuł „How to catch a monster?”. Po pokazie, na zeszłorocznym festiwalu w Cannes, film nie zebrał dobrych recenzji, co sprawiło, że m.in. w Polsce nie znalazł się dystrybutor i film ma podobno trafić do sklepów od razu pod postacią DVD. Pojawiły się jednak informacje, że w tym roku będzie go można zobaczyć na ekranach kin m.in. we Francji, Szwecji, Belgii i Holandii. Warner Bros wypuściło oficjalny zwiastun i zapowiedziało premierę na 10 kwietnia, więc może jednak nie wszystko stracone i film zawita również do naszych kin?

Ryan Gosling to chłopak wielu talentów, ale tym razem powinęła mu się noga. Jedną z łagodniejszych recenzji jego filmu napisał dziennikarz „Variety” Justin Chang, który stwierdził, że gdyby w jakiś sposób Terrence Malick i David Lynch poczęli artystyczne dziecko miłości i zostałoby one porwane, duszone i wielokrotnie kopane w twarz przez Nicolasa Windinga Refna, efekt musiałby przypominać ‚Lost River'”.

Jesteście ciekawi jak w nowej roli spisał się Ryan Gosling czy zdajecie się na recenzje? Co sprawiło, że film tak długo czekał na premierę i co aż tak złego w nim jest, że nikt go nie chce?

10959341_448385731976111_8720016971104674471_n