Ryan Crosson i Shaun Reeves z Visionquest odwiedzą Warszawę!

Zdawałoby się, że urodzić się w Detroit jest błogosławieństwem dla każdego DJ-a, jednak – Ryan Crosson i Shaun Reeves zawsze szukali czegoś więcej.

Nie odcinając się od korzeni, chcieli nadać surowym dźwiękom swego miasta więcej nowoczesności. Wspólna wizja z Sethem Troxlerem i Lee Curtissem doprowadziła do powstania projektu VISIONQUEST, który ma ogromny wpływ na przyszłość undergroundowej muzyki elektronicznej.

Już od kilku lat czwórka z Detroit przemierza świat, dzieląc się swoją wizją muzyki poprzez showcase’y w największych klubach i festiwalach.
Podczas gigów zabierają publiczność w unikalny trip za pomocą wachlarza diamentów ciepłych, organicznych brzmień techno aż po ezoteryczne perły elektroniki. To oni odkryli dla szerszej publiczności twórczość Tale Of Us, Maceo Plexa czy Mathew Burtona.

W indywidualnych setach każdy z nich przekazuje swój charakter. Twórczość Shauna Reevesa dryfuje bardziej w kierunku mieszanki klasycznego i współczesnego house’u oraz tego co najlepsze z techno i tech-house ery post-minimalu. Ryan Crosson z kolei odrzuca wyświechtanehity i stawia na ciągły progres, wciąż odkrywając przed publiką niezbadane rejony brzmień elektroniki.

Chodź, daj zabrać się w podróż. Nie wiedząc dokąd.

Line up:

Ryan Crosson (Visionquest / US)
Shaun Reeves (Visionquest / US)
+
Warsaw Calling (1500m2)
Adam Bekett

Dodaj komentarz