Ruszyła sprzedaż biletów na wspólną trasę Taco Hemingwaya, PRO8L3M, Dziarmy i innych

Taco Hemingway trasa 2020

W czerwcu 2020 wystartuje Block Party x Łomża, czyli ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który odwiedzi aż 9 największych miast w całym kraju. Swój udział w poszczególnych wydarzeniach trasy potwierdzili już: PRO8L3M, DZIARMA, Bitamina, schafter i Taco Hemingway. Wejściówki na każde z wydarzeń kupicie w Empik Bilety oraz w aplikacji Going.

W środę 19 lutego ruszyła regularna sprzedaż biletów na każde z wydarzeń cyklu Block Party x Łomża. Pierwsze pule biletów po 85 zł zeszły niemal na pniu. Aktualne ceny wejściówek można sprawdzić na platformie Going

Block Party program

05.06 Rzeszów – Skwer Millenium Hall 
06.06 Katowice – Parking Fabryka Porcelany 
10.06 Gdańsk – PLENER 33 Stocznia Gdańsk 
12.06 Kraków – Parking VIP Wisła Kraków 
13.06 Warszawa – Progresja Scena Letnia 
19.06 Poznań – Polana Harcerza 
20.06 Łódź – Ogrody Geyera 
26.06 Szczecin – Plac Gryfitów 
27.06 Wrocław – Pergola 

Block Paty 2020 skład

Wśród pierwszej piątki ogłoszonych na poszczególne miasta artystów znaleźli się: PRO8L3M, DZIARMA, Bitamina, schafter i Taco Hemingway. Czekają nas więc dodatkowe premierowe koncerty “Art Brut 2”, “Kwiatów i Korzeni”, a także “audiotele”. Wkrótce czekają nas kolejne odsłony line-upu. Oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych każdy przystanek na trasie Block Party x Łomża to wygodna, przyjazna i w pełni wyposażona strefa gastro Łomża Jasne Pełne, przygotowana przez głównego partnera festiwalu.

Formuła block party sięga głębokich lat 80., kiedy to DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję muzyczną i głośność sound systemów w osiedlowych parkach Nowego Jorku. Block Party x Łomża nawiązuje do tej tradycji, organizując największą współczesną trasę festiwalową polskiej muzyki miejskiej.

-->