Rusza IV edycja kampanii Groupon – Miesiąc Teatrów

Trochę kultury!
Po sukcesie I edycji Miesiąca Teatrów (15.000 sprzedanych biletów), której ambasadorem był Tomasz Karolak, Dyrektor Artystyczny teatru IMKA w Warszawie oraz ogromnym zainteresowaniu akcją „Teatr-dodaj do ulubionych” pod patronatem Andrzeja Seweryna, wybitnego aktora i Dyrektora Naczelnego Teatru Polskiego, Groupon nie ma wątpliwości, że promocja kultury wyższej w Polsce ma sens. Firma doskonale odnalazła się w roli suflera, który podpowiada swoim użytkownikom, jak spędzić wolny czas, realizując tym samym główne założenie swojej misji, aby więcej osób czerpało z dostępnej na Groupon oferty kulturalnej.

Teatr dostępny dla wszystkich

Projekt Groupon to wirtualny festiwal teatralny, który zmienia postrzeganie teatru jako miejsca dostępnego tylko dla wybranych. Groupon – dzięki ofercie dostępnej na stronie – udowadnia, że każdy może znaleźć w repertuarze coś dla siebie – zarówno Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z teatrem, jak też osoby, przed którymi nie ma on tajemnic. Polacy przekonują się, że to doskonały sposób spędzania czasu. Podczas Miesiąca Teatrów bilety na Groupon można było i znowu będzie można nabyć w cenie niższej niż zazwyczaj. Firma wychodzi w ten sposób naprzeciw osobom, które często rezygnują z pójścia do teatru właśnie ze względu na koszty. Co więcej, bilety będzie można kupić nie wychodząc z domu. Wystarczy kilka kliknięć.

Ideą Groupon jest zachęcanie ludzi do wyjścia z domu i zbierania unikalnych doświadczeń, dlatego cieszy nas, że możemy przyczynić się do częstszych wizyt Polaków w teatrach. Doceniamy ogromne zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni przez naszych klientów oraz partnerów podczas poprzednich edycji tego przedsięwzięcia i z radością patrzymy, jak z roku na rok przyłączają się do naszej inicjatywy kolejne instytucje – to dla nas olbrzymia motywacja, ale też wyzwanie. W obecnej odsłonie, miłośnicy sztuki teatralnej mogą cieszyć się wyborem niemal 10 000 biletów na spektakle z blisko 40 teatrów, w tym największej sceny w kraju, Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie

– powiedział Łukasz Ostrowski, Dyrektor Zarządzający Groupon w Polsce.

Po sukcesie poprzednich edycji Miesiąca Teatrów (średnio 15.000 sprzedanych biletów), które wsparli: Tomasz Karolak, Dyrektor Artystyczny teatru IMKA w Warszawie, Andrzej Seweryn – Dyrektora Naczelny Teatru Polskiego, czy wybitna aktorka Danuta Stenka, nie mamy wątpliwości, że promocja kultury wyższej w Polsce ma sens. Do zobaczenia w Teatrze – zaprasza Łukasz Ostrowski.

Ponad 500 biletów do rozdania!

Nie tylko koszty okazują się barierą w dostępie do kultury. Okazuje się, że jedynie 5% z nas jest w teatrze raz w miesiącu, a 17% wybiera się na spektakl raz na kwartał. Poza kosztami, drugim najczęściej podawanym powodem nieuczęszczania do teatru jest brak czasu. Niemal 1/5 ankietowanych nie umie wygospodarować chwili na spotkanie z kulturą. A przecież teatr poszerza horyzonty i rozwija nas emocjonalnie (54%) pozwalając jednocześnie przyjemnie spędzić wieczór z najbliższymi (47%). Tutaj z pomocą przychodzi Groupon, dzięki któremu bilety są na wyciągniecie ręki, bez wychodzenia z domu i bez stania w kolejkach – zachęcając do „kupowania online, a przeżywania offline”.

Gotowi by poznać magię teatru?
Bilety dostępne tutaj