Rozdajemy podwójne karnety na Festiwal Tauron nowa Muzyka! [zakończony]

Za kilka dni zaczyna się jeden z naszych ulubionych festiwali! Tauron Nowa Muzyka! Z tej okazji chcemy zabrać kilkoro czytelników Aktivista ze sobą. Do zgarnięcia sa dwa dwudniowe (21.08-22.08) podwójne karnety! Wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej i odpowiesz na pytanie. Macie czas do 18.08 do godziny 23:59. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy karnetami!

Powodzenia!

Karnety dostają:

  1. Szymon R
  2. Magda B

 

Regulamin konkursu

Imię i nazwisko*

Adres email*

Adres korespondencyjny*

Jakie są Twoje ulubione 3 kawałki artystów, którzy zagrają na Tauron Nowa Muzyka*

*Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w pełni akceptuję ich treść.

*Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu produktów Valkea Media SA oraz podmiotów współpracujących z Valkea Media SA

*Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Valkea Media SA drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail, informacji handlowej dotyczącej usług tej spółki oraz podmiotów z tą spółką współpracujących w tym na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących napojów alkoholowych, w tym napojów o zawartości alkoholu powyżej 18%, przy czym zgoda ta może być w każdej chwili odwołana.

*Pola wymagane

captcha

Dodaj komentarz

-->