Rewolucja w mediach społecznościowych!

Mistrzowskie spotkania przy stole

„Nowa” platforma społecznościowa jest już dostępna. Łatwe logowanie z każdego domu, intuicyjny interfejs, szybkie i proste rozpoczynanie interakcji, unikalna funkcja toastów dla szybkiego zacieśnienia więzi, a także obsługa dyskusji w czasie rzeczywistym to tylko niektóre z funkcji tego medium. Brzmi znajomo? To STÓŁ – wyjątkowa platforma do budowania prawdziwych relacji.

Stół - nowa platforma społecznościowa

Szybko, krótko, wirtualnie – tak najczęściej kontaktujemy się obecnie z bliskim. W dynamicznie rozwijającym się świecie utrzymanie autentycznych więzi jest dość trudne. Media społecznościowe mają pomagać w utrzymaniu kontaktu z przyjaciółmi. Często sprawiają jednak, że coraz trudniej spotkać się z ludźmi twarzą w twarz. Zaczęliśmy tęsknić za… światem realnym.

We wspólnym projekcie „Stół społecznościowy” marka Wyborowa od Mistrza i Maciej Zakościelny w przewrotny sposób odwołują się do wartości spotkań w realu. Zwracają się ku korzeniom nawiązywania przyjaźni, rozmowom przy najlepszej „platformie społecznościowej” – przy stole. Nie potrzebny jest smartfon, aby się tutaj zalogować, nie trzeba wiedzieć, co to emotki, aby zobaczyć czyjąś reakcję. Wystarczy wysłać zaproszenie, aby znaleźć się wśród przyjaciół.

„Jestem wdzięczny za to, że nauczono mnie, jak ważne jest prowadzenie prawdziwych rozmów, słuchanie siebie nawzajem. Taka forma kontaktu jest dla mnie najbardziej autentyczna i nadaje prawdziwej wartości. A nigdzie tak dobrze nie rozmawia się, jak przy wspólnym stole” – wyznaje Maciej Zakościelny.

Stół to miejsce, przy którym ludzie gromadzą się od zawsze. To tutaj odbywają się najważniejsze „nocne Polaków rozmowy”, tutaj zacieśniają więzi, tutaj bije serce domu. Budowanie autentycznych relacji możliwe jest wyłącznie wtedy, gdy rozmawiamy ze sobą twarzą w twarz. Tylko, gdy jesteśmy blisko i widzimy się nawzajem, możemy prawdziwie zaangażować się w rozmowę i słuchać. Dlatego właśnie stół, ta dosłowna i metaforyczna platforma społecznościowa, jest miejscem nie do zastąpienia.

Stół - nowa platforma społecznościowa

„Nie wyobrażam sobie, aby moje relacje opierały się wyłącznie na kilku rozmowach telefonicznych w miesiącu, czy paru mailach wysłanych naprędce między zawodowymi spotkaniami” – mówi aktor. „Przyjaźni również nie zagwarantuje nam kilka miłych słów i uścisk dłoni – budowanie jej wymaga czasu i zaangażowania, ale nigdy nie wątpiłem, że warto w nią inwestować każdego dnia.” – dodaje.

Wyborowa od Mistrza uosabia wszystko to, co ważne w sztuce nawiązywania przyjaźni – zaangażowanie, gościnność, autentyczność. Jej twórca Łukasz Karmowski stawia wyłącznie na sprawdzone rodzinne metody tworzenia wódki. Proces jej powstawania opiera się na tym, co z pokolenia na pokolenie przekazywali mu dziadek oraz ojciec. Najlepsza jakość żyta pochodzącego z lokalnych upraw oraz przywiązanie do każdego szczegółu gwarantuje unikatowy efekt. Choć Wyborowa od Mistrza powstaje w lokalnej gorzelni w Radziczu w województwie kujawsko-pomorskim, jej smak został doceniony na trzech kontynentach.

Wznieśmy mistrzowski toast za spotkania przy stole!

Dodaj komentarz