Renée Zellweger jako Judy Garland jest nie do poznania. Ruszyły zdjęcia do „Judy”

źródło: Wikimedia

Jeszcze kilka lat temu kariera Renée Zellweger wydawała się wisieć na włosku. Kiedy w 2010 roku laureatka Oscara za film „Wzgórze Nadziei”, zniknęła z ekranu na całe 6 lat, jej nazwisko częściej pojawiało się w zestawieniach pt. „Co się z nimi stało?”, niż w informacjach o nowych projektach. Po powrocie zagrała w kilku przeciętniakach i kolejnej części przygód Bridget Jones. To jak widać była jednak tylko rozgrzewka – prawdziwy projekt, być może życia, właśnie się rozpoczął. Ruszyły zdjęcia do biograficznego filmu o Judy Garland, w którym Zellweger gra główną rolę. 

Judy” w reżyserii Ruperta Goolda opowie o ostatnim okresie w życiu legendarnej amerykańskiej piosenkarki i aktorki, kojarzonej chyba najbardziej z dziecięcym występem w „Czarnoksiężniku z Oz”, a także z filmami „Narodziny gwiazdy” i karierą wokalną. Zimą 1968 roku, kilka miesięcy przed śmiercią, Judy Garland przybyła do Londynu z serią wyprzedanych koncertów. Mimo niesłabnącej popularności i oddanych fanów, artystka dalej musiała się mierzyć ze swoją niesłabnącą popularnością i wspomnieniami z ciężkiego dzieciństwa w Hollywood. 

W filmie Ruperta Goolda („True Story”) oprócz Renée Zellweger (poniżej pierwsze zdjęcie z planu) wystąpią Jessie Buckley, Finn Wittrock, Michael Gambon. Widzowie usłyszą w „Judy” najbardziej znane piosenki Garland, z wielkim hitem „Over the Rainbow” na czele. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *