Record Store Day Warsaw 2019 w Hali Gwardii

Międzynarodowe święto niezależnych sklepów płytowych i kultury winylowej, czyli Record Store Day już 13 kwietnia. W Warszawie będziemy to wydarzenie celebrować przez cały weekend 13 i 14 kwietnia w Hali Gwardii, podczas odbywającej się już po raz 9-ty imprezy Record Store Day Warsaw.

 W sobotę o godzinie 12:00 na antresoli w Hali Gwardii rozpoczną się targi muzyczne, na których będzie można wybierać spośród szerokiej oferty wystawców z całej Polski – sklepów płytowych, wytwórni muzycznych i niezależnych wystawców. Pojawią się między innymi: Antena Krzyku Antykwariat Tamka, Black Market, Downtempo City Funk, Gusstaff Records, Grubanuta.pl, Jazzbluesfusion Vinyl Shop, Muzyka Miasta, Plays.pl, Płyty Gramofonowe plytygramofonowe.pl, Requiem Records, Sklep Muzyczny HIT – Płyty Winylowe / CD / DVD / Bluray, Święty Spokój, trzaski.pl, Winylownia i Winyl Market.

Na imprezie jak co roku nie zabraknie setów dj-skich granych wyłącznie z winyli, które zaserwują znani DJ-e, przedstawiciele labeli oraz sklepów muzycznych.

Targi będą trwały w sobotę i niedziele w godzinach 12:00 – 18:00, wstęp jest bezpłatny.

Po udanych zakupach w sobotę 13 kwietnia organizatorzy zapraszają na wieczorne Record Store Day Warsaw Party do klubu DZiK, gdzie od godziny 22:00 porwą do tańca Holiday 80 oraz RiskY & Dook.

Record Store Day Warsaw Party

Klub DZIK, ul. Belwederska 44A

Start: 22:00

Wstęp: 20 zł.

Więcej informacji na fanpage’u Record Store Day Warsaw