RAT KRU nadciąga „ROK SZCZURA”

rat kru rok szczura
Fotografia: Kamil Figas

Zbliża się premiera pierwszego debiutanckiego albumu poznańskiego duetu RAT KRU. To pierwszy artysta, który oficjalnie dołączył do wytwórni Kayax dzięki projektowi My Name Is New. Już 28 lutego ukaże się ich album pt. „ROK SZCZURA”. Płyta to muzyczne nawiązanie do magicznych lat 90-tych. Znajdziemy tutaj house, techno, dance i pop, które przeplatając się zabierają słuchacza wprost do pulsujących klubów.

RAT KRU debiutancka płyta

Rat Kru to poznański duet poruszający się w granicach szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Związani w przeszłości z wieloma zespołami (Papa Musta, The Men Else, Hellow Dog, HDYA). Sami komponują i wykonują swoje utwory, śpiewając napisane przez PAPĘ MUSTĘ teksty. Teksty, które pobudzają wyobraźnię i opisują fragmenty rzeczywistości. Sami swoją muzykę określają betonową sambą, porywając do tańca tłumy na koncertach.

rok szczura rat kru okładka

Autorka okładki: Zofia Strzelecka

RAT KRU „ROK SZCZURA”

Muzycznie album „ROK SZCZURA” jest charakterystyczną mieszanką muzyczną nawiązującą do lat 90-tych. Nie są im obce takie gatunki, jak techno, rap czy pop. Coraz ważniejszą rolę w ich muzycznej przygodzie odgrywa wizerunek sceniczny. Luźne sportowe stroje, maska szczura i oprawa świetlna mają dodatkowo uwalniać energię podczas występów, zachęcając publikę do wspólnej zabawy.rat kru płyta

-->