Rami Malek zagra w nowym filmie o Bondzie!

Fot: twitter.com/007

Koniec spekulacji na temat obsady nowej części przygód Jamesa Bonda. Dziś ekipa produkcyjna ogłosiła, kto wystąpi w 25 filmie o najsłynniejszym agencie świata. Plotki na temat rezygnacji Daniela Craiga z roli Bonda okazały się przedwczesne. Craig wcieli się w tę postać już po raz piąty. Jednak to nie jest największą niespodzianką w ogłoszonym składzie aktorskim!

W rolę czarnego charakteru wcieli się nagrodzony w tym roku Oscarem Rami Malek! Dziewczyną Bonda ma z kolei zostać kubańska aktorka Ana de Armas. Reżyserem filmu będzie Cary Fukunaga, którego z pewnością znacie jako twórcę seriali „Detektyw” i „Maniac”.

Przypomnijmy, że początkowo za reżyserię filmu odpowiadać miał Danny Boyle, który miał w planach nawet uśmiercenie Bonda. Po zmianie reżysera fabuła ma jednak opierać się na perypetiach, które mają się przytrafić Bondowi podczas przerwanej „emerytury” na Jamajce.

Zdjęcia do filmu ruszyć mają pojutrze, a podczas pracy ekipa odwiedzi między innymi Londyn , Włochy, Jamajkę i Norwegię.

Premiera najnowszej części przygód dzielnego obrońcy Imperium Brytyjskiego przewidziana jest na kwiecień 2020 roku. Tytuł produkcji nie jest jeszcze znany.