Queens Of The Stone Age wystąpią w Polsce

źródło: Flickr/Takahiro Kyono

Amerykański zespół stoner rockowy, który w sierpniu powrócił siódmym już albumem „Villains”, wystąpi 19 czerwca 2018 roku na warszawskim Torwarze. Ich najnowsza płyta, wyprodukowana przez Marka Ronsona, została doceniona przez branżę muzyczną i nominowana niedawno do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Album Rockowy. 

Istniejący od ponad 20 lat Queens of the Stone Age Tworzą obecnie Josh Homme, Troy Van Leeuwen, Dean Fertita, Michael Shuman i Jon Theodore. Ich największe przeboje, to m.in. „No One Knows”, „Little Sister” czy „Burn the Witch”. Zespół wcześniej występował już w Polsce, chociażby na festiwalu Open’er w 2013 roku.

Wiadomość o wyczekiwanym przez fanów koncercie QOTSA zbiegła się z mało sympatyczną informacją o zachowaniu lidera zespołu, Josha Homme’a podczas koncertu w kalifornijskim Inglewood. Muzyk nie tylko obrażał publiczność, ale też znienacka kopnął stojącą pod sceną fotografkę, która z drobnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Homme już przeprosił, nie znajdując jednak usprawiedliwienia dla swoich działań. Miejmy nadzieję, że podobna sytuacja nie wydarzy się w Warszawie. 

Queens Of The Stone Age
Torwar
19.06.2018 18:30
Wstęp: 178-189 zł

1 komentarz

Dodaj komentarz