PRO8L3M promuje „Hazard”. Zobacz graficiarski klip

Singiel „Hazard” miał dobre wejście – praktycznie z miejsca osiągnął pierwsze miejsce na spotifajowej liście „Polska Top 50”. Dobrze radzi sobie także drugi singiel z nadchodzącego wydawnictwa PRO8L3M-u „Ground Zero Mixtape” – „Flary”, który otwiera listę „Polska Viral 50”. I tak jak niedawno mogliśmy oglądać teledysk do „Flar”, tak teraz premierę ma video do utworu, które stanowi zapis akcji graficiarzy z ekipy Hated Crew w Lizbonie.

Nowy singiel PRO8L3M-u to opowieść ze świata skrajnych przeżyć, w którym adrenalina i stres nieustannie się ze sobą mieszają. Na surowy, brudny bit wyprodukowany przez Steeza, Oskar przeniósł urywki historii z kasyn, barów i wyścigów. Tak powstała liryczna seria stopklatek z nocnego życia. 

„Ground Zero” to surowy materiał, który powstał na bazie inspiracji breakcore, techno i trance z przełomu lat 90. i 2000. Na płycie znajdą się 22 utwory i 5 skitów. Trasa koncertowa promująca materiał „Ground Zero Tour” obejmie 12 polskich miast i wystartuje już 5 kwietnia.

Premiera mixtape’u „Ground Zero”: 16 marca. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *