Premiera: KASIA LINS „Wiersz ostatni”

Zapamiętacie ją na długo! Jest naprawdę JEDYNA W SWOIM RODZAJU! Singiel „Wiersz ostatni” promujący album Kasi LINS o tym samy tytule – od 19 lutego gości na Playliście Trójki.

Poznajcie Kasię dzięki – tak niezwykłej jak ona sama i jej muzyka – wnikliwej, mądrej i pełnej wizualizacji recenzji Artura Szklarczyka dla CGM: tutaj. 22 lutego Kasia przedpremierowo udzieliła również wywiadu Piotrowi Metzowi w Trójkowym „Magazynku”: tutaj

PREMIERA albumu – 23.02.2018

Zapraszamy do obejrzenia tytułowego utwór „Wiersz ostatni” – to piosenka napisana do wiersza Wł. Broniewskiego:

tu w wersji akustycznej:

Do tej pory singlami promującymi album były też: „Dawno” ft. ŁUKASZ LACH/11.2017:

– który promował VIRAL Z UDZIAŁEM ZNAKOMITYCH ARTYSTÓW, M.IN.:

BELA
MARCELINA
ROGUC
DARIA ZAWIAŁOW
XXANAXX
LESKI
SONIAMIKI
BUSLAV

Dawno, teraz i za chwilę – 3 czasoprzestrzenie, które nas określają. Najważniejsze jest #dawno, czyli wszystko to, co wrosło w nas korzeniami, co nadało kształt naszemu życiu teraz i co rzutuje na naszą osobowość na zawsze!
#dawno popełniamy błędy, teraz się z nich podnosimy, za chwilę czerpiąc siłę z minionych doświadczeń.

O tym, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ale czasem bardzo trudno postawić kropkę nad i – Kasia Lins śpiewa niezwykle emocjonująco, a wtóruje jej Łukasz Lach z L.Stadt.  Ilustracją historii toksycznego związku jest klip: tutaj – wg pomysłu Kasi i Karola Łakomca, ukazujący rozpad relacji od euforii po agonię.

Viral #dawno niesie przesłanie, o którym często w codziennym życiu zapominamy: każda porażka może przerodzić się w powodzenie, każdy koniec to początek czegoś nowego!

Kasia Lins, to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej muzykę najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku, rocka i soulu.

Przestrzenne gitary, porywające harmonie wokalne i emocjonalne teksty, dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud, czy urokliwy Wurlitzer, to to, charakteryzowało jej muzykę na debiutanckiej EPce zatytułowanej „Save Me Boy”.

4 utwory – tytułowy, „Wiersz ostatni”, „These Days” oraz „Dawno”, które znalazły się na EPce doskonale odzwierciedlają charakter albumu długogrającego.

 

Dodaj komentarz