Powstanie restauracja przygotowująca dania na podstawie próbek śliny, moczu i kału swoich gości

Fot: Open MealsPress Kit

Indywidualne podejście do klienta to slogan, którego nie da się chyba nigdy porządnie wcielić w życie. Tymczasem Japończycy jak zwykle postanowili zawiesić poprzeczkę najwyżej jak to możliwe i planują stworzyć knajpę, która na zawsze może zmienić nasze podejście do jedzenia. A przynajmniej sprawić, że czytając tego newsa za moment powiecie pod nosem „FUUUUUUUUUUU”.

Cały pomysł opiera się na analizie próbek dostarczanych przez klienta. Wraz z rezerwacją stolika klienci nietypowej restauracji otrzymywać będą specjalny pakiecik umożliwiający pobieranie próbek śliny, moczu i kału.

Fot: Open Meal

Na podstawie próbek restauracja analizować ma jakich składników brakuje w organizmie przyszłego gościa. Składniki te dodawane będą do przygotowywanych później kawałków sushi.

Fot: Open Meals

Aha zapomnieliśmy dodać! Specjalne sushi będzie drukowane w technologii 3D, ale to już chyba najmniej istotna część tej historii.

Fot: Open Meals

Restauracja powstanie dzięki kooperacji firm Open Meals oraz marketingowej agencji Dentsu. Jej otwarcie planowane jest na przyszły rok.

Fot: Open Meals

A TUTAJ znajdziecie więcej szczegółów na ten temat.