Polskie środowisko LGBT kręci swoją wersję klipu Taylor Swift

Polskie Środowisko LGBT nagrało wspólnie klip do jednej z popularnych piosenek Taylor Swift. Teledysk do kawałka „You Need To Calm Down” to odtworzenie oryginalnego klipu artystki nakręconego w Stanach z udziałem najsłynniejszych osób publicznych wspierających LGBT.

Pomysłodawcami polskiej wersji klipu są Jakub i Dawid Mycek-Kwiecinscy. Filmik został zmontowany z nakręconych samodzielnie przez wszystkich uczestników ujęć. W teledysku zobaczyć możecie takie postaci jak Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek, Paweł Rabiej i Michał Cessanis, zwycięzca Top Model Radek Pestka i Romek Gelard, uczestnicy programów Big Brother i Gogglebox – Łukasz Darłak i Mariusz Kozak, Nauczyciel Roku 2018 Przemysław Staroń, aktywiści i aktywistki Bartosz Staszewski, Honorata Sadurska, Monika Tichy, Dominik Kuc, organizator marszu w Białymstoku Jakub Przybysz oraz polskie drag queens Kim Lee, Adelon i Vanessa Odessa.

Głównym przesłaniem produkcji, jak wskazuje sam jej tytuł, jest nawoływanie do wyluzowania i zwrócenia uwagi na problemy mniejszości seksualnych w naszym kraju.

Podoba się Wam taka forma wyrazu?