Pierwszy zwiastun „Łowcy Androidów” z Ryanem Goslingiem i Harrisonem Fordem

„Blade runner 2049” to oficjalny tytuł kontynuacji kultowego dzieła Ridleya Scotta. Sequel doczekał się zapowiedzi i ustalonej daty premiery. Na tę drugą jeszcze trochę poczekamy – film wejdzie do kin 6 października 2017 roku. Zobaczcie trailer!

Ryan Gosling zagra oficera K, policjanta i łowcę androidów z Los Angeles, który odkrywa tajemnicę z przeszłości, mającą sprowadzić na społeczeństwo chaos.
Oprócz Forda i Goslinga w filmie zobaczymy też Jareda Leto („Legion samobójców”), Dave’a Bautistę („Strażnicy Galaktyki”) oraz Anę de Armas („Rekiny wojny”), Robin Wright („House of Cards”) i Mackenzie Davis („Marsjanin”).

Producentem został Ridley Scott, natomiast reżyserem – Denis Villeneuve, znany z „Pogorzeliska” czy „Sicario”. Scenariusz napisali Michael Green (serial „Herosi”) oraz Hampton Fancher (współtwórca scenariusza do pierwszego „Łowcy androidów”).

Fabuła

„Łowca androidów” powstały na podstawie powieści Philipa K. Dicka miał premierę w 1982 roku. Akcja filmu rozgrywa się w 2019 roku, a jego głównym bohaterem jest Rick Deckard, członek specjalnego oddziału policji, który ma zadanie eliminować zbuntowane roboty. Akcja „Blade Runnera 2” ma rozgrywać się wiele dekad po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części.