Pierwsza edycja Fest Festival już w ten weekend!

To będzie prawdziwa premiera na festiwalowym rynku w Polsce. W ten weekend w Chorzowie odbędzie się pierwsza edycja festiwalu Fest! Aktivist ma przyjemność patronować scenie alternatywnej podczas tej imprezy. Z tej okazji mamy dla Was propozycję zabawy, w której wygrać będziecie mogli dwa podwójne karnety na pierwszą edycję Fest Festiwalu.

Muzyczne święto rozpocznie się w piątek 23 sierpnia i będzie trwało do końca weekendu. Na Śląsku powstanie prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym goście będą mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi, nie opuszczając terenu festiwalu. Jak dodają organizatorzy – chcemy pokazać, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści. To czas, kiedy przenosimy się do innego świata i uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się chwilą i przebywaniem z fantastycznymi ludźmi.

Program Fest Festival-u to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów festiwalowej atmosfery. Na uczestników będzie czekało pięć różnorodnych scen, gdzie zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu czy muzyki elektronicznej. W Parku Śląskim, czyli jednym z największych miejskich parków w Europie, powstanie specjalna infrastruktura festiwalowa. Na tym ogromnym, zielonym terenie każdy z festiwalowiczów z pewnością znajdzie miejsce dla siebie. Obok muzycznych scen staną przestrzenie artystyczno-warsztatowe, atrakcje sportowe, a także pojawią się aktywności związane z teatrem czy sztukami wizualnymi.

Wśród artystów, którzy zagrają w ten weekend na Śląsku znajdą się: Wu-Tang Clan, Little Dragon, Lost FrequenciesVitalic, Metronomy czy Roisin Murphy.

-->