Piękna Małgorzata Bela w najnowszym klipie Sorry Boys

Zespół Sorry Boys zaprezentował teledysk do utworu „Miasto Chopina” z nominowanego do Fryderyka albumu Sorry Boys „Roma”. Główną rolę w teledysku Sorry Boys do piosenki „Miasto Chopina” zagrała supermodelka Małgosia Bela, o której – za sprawą nominacji na stanowisko wicenaczelnej polskiego „Vogue” jest ostatnio głośno.

Longplay „Roma” ukazał się w listopadzie 2016 roku. Metafora Romy nawiązuje do miasta pełnego miłości i szczęścia, do mitologii, romansu, wędrownego życia. Wśród inspiracji artyści wymieniają Chopina, Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski, a także tradycję gospel.

Podczas pracy nad „Romą” dużo czasu spędziliśmy z Chopinem, jego muzyką, biografiami, filmami o nim. W domu pojawiło się pianino na cześć drugiego imienia kompozytora nazwane Franciszek, które słyszycie od pierwszych dźwięków utworu. Reszta jest już od miesięcy Wasza. Dziś pukamy do Was z obrazem do „Miasta Chopina”. Malgosia Bela, znakomita aktorka, supermodelka (z wykształcenia pianistka!) zagrała w nim poruszającą rolę.

piszą muzycy na swojej oficjalnej stronie.

Dodaj komentarz

-->