Pięć koncertów, które musicie zobaczyć na Enea Spring Break

Już w ten weekend tradycyjnie wybieramy się na Enea Spring Break. Festiwal ten jak co roku jako pierwszy pokazuje, co ciekawego działo się w polskiej muzyce przez senne zimowe miesiące.

Tym razem w składzie Enea Spring Break znajdziecie rekordową liczbę artystów. Z tej okazji wybraliśmy dla Was kilka koncertów, których nijak nie możecie przegapić!

1 – Szymon Komasa – pierwszy w historii festiwalu śpiewak operowy. Szymon zadebiutował krążkiem „Polish Love Story”, na którym mierzy się z utworami takich mistrzów jak Chopin, Karłowicz, Niewiadomski czy Szymanowski.

2 – Peja + RPS BAND – jedna z najważniejszych postaci polskiego rapu, a zarazem reprezentant Wielkopolski. Rysiek po raz pierwszy wystąpi na Enea Spring Break, a towarzyszyć będzie mu powołany na tę okazję RPS BAND

Fot: Michał Szlaga

3 – Trupa Trupa – niedawno podpisali kontrakt z Sub Pop. Więc chyba nie musimy dodawać, że może to być jedna z ostatnich okazji, żeby zobaczyć ekipę Trupów, zanim na dobre zacznie koncertować za granicą.

4 – Vienio – tego Pana naszym czytelnikom przedstawiać nie trzeba. Jeden z filarów kultowego składu Molesta wydał ostatnio solowy album „TWARZOVA”, który będzie promować podczas poznańskiego festiwalu.

5 – Zamilska – O Zamilskiej było ostatnio trochę cicho, ale to dobrze. Bo coś czujemy, że na Natalia może wyskoczyć z czymś kompletnie zaskakującym. Zamilska pracowała ostatnio nad nowym materiałem i liczymy na to, że część z niego zaprezentuje podczas swojego debiutanckiego koncertu na Enea Spring Break.