W piątek widzimy się w Niebie

Ulubiony dzień tygodnia, ostatni we wrześniu, celebrować będą Ment XXL, Envee i Borucci na hucznej imprezce w warszawskim Niebie. Ostatni Piątek Miesiąca 30/09

Po raz pierwszy w takim składzie, debiutancko za niebiańskimi deckami staną jedni
z najlepszych, polskich producentów. Tej nocy usłyszymy sety w wykonaniu: Ment XXL, Envee i Borucci. Ten pierwszy, to producent, dj, homo-viator polskiej sceny klubowej. Połowa zespołu Rasmentalism i kolektywu Flirtini. Maciej Goliński aka Envee to Dj, muzyk i współtwórca uznanego w kraju jak również za granicą, kolektywu dj`skiego i grupy producenckiej Niewinni Czarodzieje (Innocent Sorcerers) działającej od 2003 roku. Niezwykle pozytywna i barwna osobowość polskiej sceny klubowej. Od lat czaruje wysmakowanymi, eklektycznymi setami spod znaku HQ, dalekimi od komercyjnych brzmień. Muzyka wszystkich czasów, od najświeższej po tą chrupiącą winylową historią. Muzyka wszystkich rejonów świata. Rytmy miasta i dżungli wpisują się w jego swoistą wizytówkę. Na deser, premierowo w solowym wykonaniu – Borucci. Borucci, czyli Boris, stanowi holenderski pierwiastek w polskim rapie. Dj z warszawskiego Rapperoni, producent Taco Hemingwaya.

Do najlepszych brzmień wystarczy dodać olśniewającą przestrzeń, wyborne trunki
i niezobowiązującą atmosferę, a okaże się, że lepszego sposobu na pożegnanie września nie znajdziecie! Zapraszamy do Nieba.

opmcover

Dodaj komentarz