Paul McCartney wystąpi w Krakowie jeszcze w tym roku!

Nowa trasa koncertowa Paula McCartneya, „Freshen Up” rozpocznie się po premierze nowego albumu „Egypt Station, który pojawi się 7 września. Ruszy ona we wrześniu czterema występami w Kanadzie, ale arysta pojawi się także w Polsce – zagra 3 grudnia w Tauron Arena Kraków. Poprzedni koncert byłego Beatlesa w naszym kraju odbył się w 2013 roku w Warszawie w ramach trasy „Out There”.

Koncerty Paula McCartneya to 3 godziny z najlepszymi utworami z przełomu ostatnich 50 lat, dziesiątki piosenek z solówkami w wykonaniu Paula oraz niezapomniane kawałki „Wings” i „The Beatles”.

Do Polski McCartney przyjedzie ze zespołem w skłądzie:

Paul „Wix” Wickens (instrumenty klawiszowe),
Brian Ray (gitara basowa/gitara),
Rusty Anderson (gitara),
AbeLaboriel Jr (perkusja)

Bilety będzie można kupić w przedsprzedaży od 19 lipca na LiveNation.pl, a w ogólnopolskiej sprzedaży dzień później, 20 lipca.

PAUL McCARTNEY
3 grudnia 2018 r.
TAURON Arena Kraków

1 komentarz

  • Jerzy Sędziak napisał(a):

    Przede wszystkim polecam wszystkim film dostępny na Zalukaj.pl
    https://zalukaj.com/zalukaj-film/30119/paul-mccartney-zginal-historia-oszustwa-paul-mccartney-really-is-dead-the-last-testament-of-george-harrison-2010.html

    Należy zatem czynić wszystko, aby ów oszust, który od lat maskuje się, został zdemaskowany i publicznie oskalpowany. Prawdziwy Paul McCartney zmarł w listopadzie 1966 roku a jego miejsce zajął ów pajac po operacji plastycznej. Jego prawdziwe imię i nazwisko brzmi William Shears. Ma zupełnie inny kolor oczu, kształt uszu i kilka innych rysów twarzy aniżeli prawdziwy Paul McCartney. Jest też o co najmniej 5 centymetrów wyższy. Należy dać porządnego łupnia wszystkim propagatorom tego kłamstwa, którzy go jeszcze kryją i lansują. Kilka osób które próbowało ujawnić to kłamstwo, zostało zamordowanych. Zarówno George Harrison jak i Ringo Starr publicznie złożyli oświadczenie o śmierci Paula McCartneya w 1966 roku. Potwierdza to również WIELE innych wiarygodnych źródeł w sieci. Dziwić może że są jeszcze głupcy którzy w to nie wierzą i lansują tego oszusta.
    WSZYSCY FANI BEATLESÓW, APELUJĘ DO WAS, PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO WSPÓLNEJ AKCJI BOJKOTU TEGO KONCERTU.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *