Para jednorożców do kupienia za niecałe dwa miliony dolarów

Taka okazja może się nie powtórzyć. Po pierwsze – ciężko znaleźć świeżego jednorożca, a co dopiero parę. Jeśli dobrze nad nimi popracujecie możecie mieć trójkę za kilka miesięcy, małego sprzedacie za milion i zaraz inwestycja się zwróci.

Zresztą czy nie jest tak, że jednorożce są warte swojeje ceny? To jedyne 925,000 dolarów za sztukę. Zresztą zacytujmy aktualnych właścicieli

Mamy do sprzedania 2 jednorożce czystej krwi. On ma 3 lata i nazywa się Pagasus. Ona niedawno świętowała piąte urodziny i nazywa się Daisy. Cena za jedno zwierzę to 930,000 USD.

Jednorożce od urodzenia są karmione ręką, dlatego jeśli zdecydujecie się, aby wpuścić je do swojego domu, będziecie musieli poświęcać im wiele uwagi.

Jesteśmy w pełni licencjonowanym hodowcą jednorożców w USA posiadającym certyfikat NUBAA. Zadzwoń teraz, a umieścimy cię na liście oczekujących!

PROSIMY TYLKO I WYŁĄCZNIE O POWAŻNE OFERTY

Na stanie mamy również jaja jednorożców bliskie wyklucia.

Najważniejsze pytanie jakie przychodzi nam do głowy – jak smakuje jajecznica z jednorożców? Jeśli macie przy sobie trochę ponad 6 milionów złotych pełne ogłoszenie znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz