Jaki outfit na imprezę techno? Ledowe rzęsy!

Kilkanaście lat temu, aby wyróżnić się na dyskotece zakładaliśmy białe, świecące w ultrafiolecie dodatki, na powieki – brokat, na włosy – żel z drobinkami. Jak będą wyglądać ubrania przyszłości? Kolorami będą dostosowywać się do naszego nastroju, do pogody, temperatury ciała. Będą się świecić podczas imprezy i chłodzić w gorący dzień. Póki co, w klubach spotkać można jedynie drobne elementy świecącego outfitu – ledowe kolczyki, bransoletki, a także… rzęsy. Zobaczcie, jak prezentuje się ostatni trend w modzie techno-freaków.

Mogą być różowe, czerwone, niebieskie, białe, żółte, zielone, a nawet lazurowe – ledowe rzęsy od kilku dni podbijają sieci społecznościowe. Jak działają? Są zasilane baterią zegarkową i mogą działać do czterech godzin. Kontroler, za pomocą którego zmieniamy częstotliwość ich migania (dostępny jest migoczący „tryb tańca”) umieszcza się z tyłu głowy.

Niestety, rzęsy nie są jeszcze dostępne w sprzedaży. Według strony Twitter Pham, kampania Kickstarter ruszy jednak już w lipcu tego roku. Jeśli wszystko się powiedzie, zespół zajmujący się wynalazkiem wprowadzi je do produkcji na skalę masową. Mają być dostępne w różnych kolorach: różowym, czerwonym, niebieskim,jasnoniebieskim, białym, żółtym i zielonym, dzięki czemu będzie można dopasować je do stroju. Czy rzęsy staną się nowym trendem na przyszłorocznych muzycznych festiwalach? Zobaczymy!