Otwarcie Pardon, To Tu. Na początek goście z Afryki

Kiedy znajomy po latach tułania się po wynajmowanych mieszkaniach w końcu idzie „na swoje”, robimy zazwyczaj huczną imprezę. Z racji, że Pardon, To Tu to starzy znajomi warszawskich koneserów jazzu i afrobeatu to weekendową imprezę powinniśmy chyba potraktować podobnie.

Po dwóch latach bez stałego miejsca rezydencji (w tym czasie Pardon po przyjacielsku zajmował latem świetlicę Nowego Teatru) klub wraca w nowej odsłonie. Pierwsza impreza już piątek 7 czerwca. Zagra wtedy Orlando Julius, jeden z królów afrykańskiego highlife.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ostatnia prosta. Zapraszamy bardzo serdecznie na weekend otwarcia naszego nowego całorocznego domu. ——- W piątek, 07.06.2019 otwieramy nasze drzwi o godzinie 19:00 dla wszystkich gości, którzy posiadają bilety na koncert @orlandojulius & @theheliocentrics w Pardon, To Tu. Po koncercie (około godziny 22:00) wstęp będzie wolny i mamy nadzieje, że będziecie chcieli z nami spędzić miły wieczór. ——- Drugiego dnia, w sobotę, 08.06.2019 zapraszamy od godziny 18:00. ——- Adres naszego nowego lokum ogłosimy w środę, 05.06.2019. ——- Wszystkie osoby, które zakupiły bilet na koncert, zostaną poinformowane o adresie drogą mailową przez operatora biletowego @going.app w środę, 05.06.2019. ——- Do zobaczenia! ❤️✌️ #pardontotu #warszawa #warsaw #otwarcie #srodmiescie #opening #warszawanocą #koncert #instawarszawa #powrót

Post udostępniony przez Pardon, To Tu (@pardontotu)

Dzień później zaprasza już na piwko, wino i mamy nadzieję, że też obowiązkową pardonową foccacię .
Pozostaje tylko jedna kwestia. Gdzie będziemy spotykać się już od piątku. Odpowiedź na to pytanie poznamy już w środę 5 czerwca na Facebooku Pardonu!

-->