Otwarcie Galerii Szymona Brodziaka w Warszawie

Nowe, niezwykłe miejsce na mapie Warszawy. BRODZIAK GALLERY to autorska galeria fotografii Szymona Brodziaka, którego FashionTV uznało za najlepszego na świecie fotografa czarno-białych kampanii reklamowych. Z kolei BRODZIAK GALLERY to przyjazna przestrzeń dla kultury i sztuki, miejsce spotkań, w którym poza wystawami będą mieć miejsce wykłady, rozmowy, koncerty i różnorodne eventy.

W ostatnich latach Szymon Brodziak awansował na jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów. Zmysłowe, eleganckie, elektryzujące – takie są jego zdjęcia. Prace Brodziaka były publikowane w szeregu prestiżowych tytułów, między innymi we włoskim wydaniu magazynu „Vogue„. W 2013 roku podczas Festiwalu Filmowego w Cannes Polak został uznany przez FashionTV za najlepszego na świecie fotografa czarno-białych kampanii reklamowych. W 2015 roku jego zdjęcia zostały zaprezentowane w Muzeum FotografiiFundacji Helmuta Newtona. Tym samym Szymon Brodziak został najmłodszym do tej pory artystą i jedynym Polakiem, który miał okazję pokazać swoje fotografie w galerii związanej z Newtonem – jednym z najbardziej kultowych fotografów XX wieku.

Oprócz zwiedzania galerii, zapoznania się z pracami Szymona i spotkania z samym autorem, przygotowaliśmy dla gości wiele atrakcji:

17.00 SESJA NA ŻYWO – zobacz jak to robimy

To będzie niespotykana fuzja talentów! SZYMON BRODZIAK Photography oraz artystka fryzur Jaga Hupało we wspólnym projekcie fotograficznym. Do tego kosmiczne stylizacje autorstwa Halina Mrozek. Przeszklony kontener, fabryczna architektura, zjawiskowe modelki, klimatyczna muzyka, przygotowania, stylizacja, charakteryzacja, sesja zdjęciowa na żywo…

20.00 KONCERT – absolutny must see

Koncert GRABEK feat. Maja Koman, w kontekście wizualizacji Pani Pawlosky / Visual Artist, która dekonstruuje fotografie Brodziaka na żywo do elektronicznej muzyki GRABKA. Całość uzupełni piękny wokal Mai Koman oraz przeskalowane kompozycje Pani Pawlosky na elewacji Dawnej Fabryki Norblina.

Więcej tutaj 

Sobota, 20 maja 2017
Noc Muzeów już od g. 17.00
ul. Żelazna 51/53
Dawna Fabryka Norblina
Wstęp bezpłatny

Dodaj komentarz