Ostatni weekend Nocnego Marketu. Pożegnanie drugiego sezonu

źródło: Nocny Market

W tym sezonie, już po raz drugi, Nocny Market przyciągał tłumy fanów streetfood’u nieprzerwanie przez dwadzieścia cztery weekendy. Pierwsze uczty rozpoczęły się 21 kwietnia, a najbliższy weeken (6–8 października) będzie ostatnią już szansą, by zjeść plenerową kolację na peronach dawnego dworca Warszawa Główna.

foto: Krystian Szczęsny

Jak Nocny Market pożegna się przed zimą? Na pewno z udziałem najlepszych wystawców streetfood’owych. Na dworcu zameldują się Pastrami Deli, Fragola, Mąka i Woda, Veg Deli, Koreanka, Soul Food, Myri&GustawLangosze, Brasil on the Plate, WarungJakarta, Rico’sConcept, Weranda, Tuk Tuk, Pączkomat.

źródło: Nocny Market

Jak zawsze będą dostępne też punkty usługowe (barber shop i stanowisko tatuatorskie), strefa lifestyle, DJe i wystawia inspirowanych Nocnym Marketem plakatów. Poza tym będą solidnie zaopatrzone bary, mnóstwo wspólnych miejsc do siedzenia, a dla zmarźlaków koce i grzane wino.

źródło: Nocny Market

Nocny market, który w tym roku powrócił w podobnej formule, co rok temu, oferował w tym roku sporo nowości. Nowi byli stali wystawcy, tacy jak Ceviche Bar, Regina, Koreanka, Raj w Niebie, Grizzly, Kraken Rum Bar, Tel Aviv Urban Food, Ed Red, Port Royal czy Shrimp House, ale nie zabrakło teżgościnnych występów i blogerskich pop-upów, w których wzięli udział m.in. Pan Tasak, Jaja w Kuchni, Andrzej Andrzejczak czy Magiczny Składnik.Na mapie Marketu pojawił się też kolejny punkt – Stacja Azja, czyli stoiska z oryginalną kuchnią azjatycką. Co ciekawe, między 1 czerwca a 14 września działanie marketu wydłużyło się także o czwartkowe wieczory.

foto: Mirek Kaźmierczak

1 komentarz

  • www.wakawaka.id napisał(a):

    Woah that website is excellent i really like looking at the articles you write koleksi youtube terbaik. Be inside the great! You already know, lots of individuals feel the need spherical for this information and facts, you’ll be able to assist these folks considerably.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *