Ostatni weekend Nocnego Marketu. Pożegnanie drugiego sezonu

źródło: Nocny Market

W tym sezonie, już po raz drugi, Nocny Market przyciągał tłumy fanów streetfood’u nieprzerwanie przez dwadzieścia cztery weekendy. Pierwsze uczty rozpoczęły się 21 kwietnia, a najbliższy weeken (6–8 października) będzie ostatnią już szansą, by zjeść plenerową kolację na peronach dawnego dworca Warszawa Główna.

foto: Krystian Szczęsny

Jak Nocny Market pożegna się przed zimą? Na pewno z udziałem najlepszych wystawców streetfood’owych. Na dworcu zameldują się Pastrami Deli, Fragola, Mąka i Woda, Veg Deli, Koreanka, Soul Food, Myri&GustawLangosze, Brasil on the Plate, WarungJakarta, Rico’sConcept, Weranda, Tuk Tuk, Pączkomat.

źródło: Nocny Market

Jak zawsze będą dostępne też punkty usługowe (barber shop i stanowisko tatuatorskie), strefa lifestyle, DJe i wystawia inspirowanych Nocnym Marketem plakatów. Poza tym będą solidnie zaopatrzone bary, mnóstwo wspólnych miejsc do siedzenia, a dla zmarźlaków koce i grzane wino.

źródło: Nocny Market

Nocny market, który w tym roku powrócił w podobnej formule, co rok temu, oferował w tym roku sporo nowości. Nowi byli stali wystawcy, tacy jak Ceviche Bar, Regina, Koreanka, Raj w Niebie, Grizzly, Kraken Rum Bar, Tel Aviv Urban Food, Ed Red, Port Royal czy Shrimp House, ale nie zabrakło teżgościnnych występów i blogerskich pop-upów, w których wzięli udział m.in. Pan Tasak, Jaja w Kuchni, Andrzej Andrzejczak czy Magiczny Składnik.Na mapie Marketu pojawił się też kolejny punkt – Stacja Azja, czyli stoiska z oryginalną kuchnią azjatycką. Co ciekawe, między 1 czerwca a 14 września działanie marketu wydłużyło się także o czwartkowe wieczory.

foto: Mirek Kaźmierczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *