Nowy trailer „Wonder Woman”!

Pierwsze wzmianki o produkcji nowego filmu o superbohaterce pojawiły się w 1996 roku. Wreszcie doczekaliśmy się informacji o tym, że prace nad „Wonder Woman” powoli dobiegają końca! Do kin ma trafić już 2 czerwca 2017 roku.

Obraz wyreżyserowany jest przez Patty Jenkins, dla której będzie to absolutny debiut w kinie o superbohaterach i wysokobudżetowych blockbusterach. Patty największe uznanie zdobyła reżyserując film z Cherlize Theron – „Monster”, a także część odcinków popularnego serialu „Dochodzenie” („The Killing”).

Fabuła

Film przedstawia historię Diany (Gal Gadot), która – zanim stała się superbohaterką – była księżniczką amazonek i wojowniczką. Gdy na brzeg rajskiej wyspy, na której mieszka, ocean wyrzuca Steve’a Trevora (Chris Pine) będącego amerykańskim pilotem, Diana dowiaduje się o odbywającej się na świecie wojnie. Postanawia opuścić swoją wyspę i zaangażować się w powstrzymanie konfliktu.

Aktorkę Gal Gadot mieliśmy już okazję oglądać w roli Wonder Woman w filmie „Batman v Superman”. Mimo że produkcja nie należała do najbardziej udanych, Gal wypadła w nim bardzo przekonująco.


W najnowszym trailerze dowiadujemy się więcej o dzieciństwie Diany i jej życiu jako wojowniczki. Powolna narracja szybko się rozkręca i zaciekawia. Czekamy na film!

Info:

premiera: 2 czerwca 2017 (Polska), 1 czerwca 2017 (świat)
reżyseria: Patty Jenkins
scenariusz: Allan Heinberg, Geoff Johns