Nowy sezon na Smolnej czyli zima i wiosna

Warszawski klub Smolna ogłosił program wydarzeń na zimę i wiosnę 2020 roku. Wśród ogłoszonych artystów są m.in. takie nazwiska, jak Recondite, Tiga czy The Black Madonna. 

Stołeczny klub w kamienicy przy ul. Smolnej 38 przyzwyczaił fanów różnych brzmień elektroniki do line-upu na najwyższym poziomie i podobnie wygląda to w przypadku artystów, którzy wystąpią tam podczas zimowo-wiosennych wydarzeń.

Jednym z najmocniejszych punktów w ogłoszonym programie bez wątpienia będzie powrót do Warszawy ikony elektroniki z Niemiec, czyli Recondite, który w roku 2018 wystąpił na Undercity, zaś w kolejnym roku – na Smolnej. Skoro mowa o ikonach, na Smolną powróci także Tiga, a gratką dla fanów tanecznej elektroniki będzie z pewnością występ The Black Madonny

Parkietowych brzmień na pewno nie zabraknie także podczas setów takich postaci, jak George Fitzgerald, KiNK, Virginia czy 박혜진 park hye jin. Na brak ciekawych wydarzeń nie będą mogli narzekać także fani mocniejszych odmian elektroniki, bowiem w terminarzu pojawiły się m.in. takie nazwiska i pseudonimy, jak Enrico Sangiuliano, Etapp Kyle, Dax J, Rebekah, Kittin, Nastia czy Robert Babicz. Zarówno o te bardziej taneczne, jak i emocjonalne przeżycia zadbają z kolei Guy J oraz Kiasmos – w tym przypadku w wydaniu DJ-skim.

 

Pełna lista ogłoszonych artystów na kolejny sezon:

 

999999999 live

Colin Benders live

Daria Kolosova

Dax J

Enrico Sangiuliano

Etapp Kyle

Fideles

George Fitzgerald dj set

Gorovich

Guy J

Kiasmos dj set

KiNK live

Kittin

KlangKuenstler

Lilly Palmer

Nastia

Rebekah

Recondite live

Robert Babicz live

Steffi

The Black Madonna

Tiga

Virginia

박혜진 Park Hye Jin

 

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

-->