Nowy film Woody’ego Allena trafi na półkę. Dlaczego nie zobaczymy „A Rainy Day in New York”?

źródło: Amazon

Ta informacja na pewno nie spodoba się fanom amerykańskiego reżysera, którzy na każdy obraz Mistrza czekają z wypiekami na twarzy: premiera najnowszego dzieła Woody’ego Allena, „A Rainy Day in New York” została właśnie permanentnie odroczona przez wytwórnię Amazon. Oznacza to, że film, w którym miały się pojawić takie gwiazdy, jak Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law, Diego Luna, Rebecca Hall i Liev Schreiber może nigdy nie trafić do dystrybucji. A kosztował podobno aż 25 milionów dolarów!

Dlaczego tak się stało?  Wcale nie z powodu plotek dotyczących scenariusza i rzekomych „nieodpowiednich relacji” między postaciami, granymi przez młodziutką Elle Fanning i Jude’a Law. Chodzi raczej o nawarstwiające się okołopedofilskie kontrowersje wokół samej osoby Woody Allena i obciążające go zeznania, które w tym roku złożyła jego adoptowana, dorosła już córka, Dylan Farrow. Pomimo podpisanego w 2016 roku między Allenem i Amazonem kontraktu na 5 filmów, wygląda na to, że umowa została właśnie zerwana, a reżyser, który co roku dostarcza widzom nowy tytuł, przerwie swoją trwającą od 44 lat dobrą passę.

Allenowi nie pomaga fakt, że w sprawie już wypowiedziały się gwiazdy „A Rainy Day in New York”. Zarówno Timothée Chalamet jak i Selena Gomez wyznali bowiem, że żałują swojego udziału w produkcji. Ponadto Rebecca Hall i Chalamet zdecydowali się swoje tantiemy przeznaczyć na cele charytatywne. W sprawie głos zabrała też niedawno Fanning. Czy to koniec reżysera, nad którym już od lat gromadziły się chmury? Czas pokaże, ale jest to bardzo prawdopodobne. 

1 komentarz

  • Thank you for another superb content. The spot altogether different may well everyone wardrobe style of data ordinary fantastic method of composing? I own a powerpoint presentation pursuing week, that i’m on the hunt for this kind of facts kumpulan vlogger terfavorit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *