Nowe AïOLI inspired by Gdańsk

Zasłynęli z wprowadzenia i spopularyzowania „śniadań za złotówkę”, z przyjaznej atmosfery i wielu ciekawych eventów. Jeszcze w marcu znana w Warszawie marka gastronomiczna – AïOLI – otworzy się w Gdańskim Wrzeszczu. 

Nienazywana restauracją, a miejską kantyną inspirowana miastem Gdańsk, co również ma swój udział w nazwie (AïOLI inspired by Gdańsk). Oferująca nie tylko przygodę ze śródziemnomorskim smakiem w wersji fast food gourmet, ale też skupiająca środowisko artystyczne zabierając Gości w rejs po wodach sztuki – zarówno tej przez duże S, jak i wywodzącej się z ulicy. W dodatkowym programie nie zabraknie aktywności sportowych, inicjatyw społecznych począwszy od dziecięcej edukacji po aktywizację miejscowych seniorów.

Twórcami projektu są współautorzy konceptów gastronomicznych takich jak AïOLI Cantine Bar Café Deli Plac Konstytucji 5 i ul. Świętokrzyska 18, MOMU oraz Banjaluka, które są jednymi z najpopularniejszych miejscówek w stolicy. Liczba Gości odwiedzających miejsca prowadzone przez Agencję, sięga nawet 1500 osób dzienne i wciąż rośnie.

Za realizację projektu oraz pełną komunikację odpowiada agencja INSTYNKT Creative Group, która od sierpnia 2016 roku obsługuje pozostałe restauracje z Grupy Restauracji.

AïOLI inspired by Gdańsk zarzuca kotwicę – ul. Partyzantów 6.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *