Nowa kolekcja Party Collection od EDITED

Edited - Party Collection

Niemiecka marka EDITED, która w sierpniu zawitała na polskim rynku przyzwyczaja nas do częstych i oryginalnych mini kolekcji oraz nietuzinkowych sesji zdjęciowych. Czas zabawy i blasku zbliża się wielkimi krokami, dlatego już 1 listopada premiera nowej linii EDITED – Party Collection. Zespół projektowy Clarissy Labin zachwyca świeżym i niewymuszonym podejściem do tak popularnych tematów, jak karnawał i sylwester.

Edited - Party Collection

Satyna i aksamit w barwach nocy spotykają się z blaskiem i lśnieniem. Mieniące się sukienki i kombinezony przykrywają ciężkie płaszcze, a mini spódniczki oraz skromne sukienki uzupełniają masywne botki i trapery. Ciężkie dzianiny dodają wyjściowym stylizacjom nieco luzu. Dzięki takim zabiegom EDITED wciąż pozostaje w swoim miejskim, ale niebanalnym klimacie. Dlatego Party Collection wygląda dobrze podczas niezobowiązujących wyjść ze znajomymi oraz bardziej uroczystych okazji.

Edited - Party Collection

Lookbook został stworzony w Nowym Jorku, a jego gwiazdą jest piękna niemiecka aktorka Gizem Emre. Kolekcja będzie dostępna od 1 listopada na www.edited.pl