Nowa kampania Anji Rubik. W #sexedpl wystąpili m.in. Maffashion, Brodka, Stuhr, Masłowska i Biedroń

źródło: materiały prasowe

Na kampanię #sexedpl będą składać się 60-sekundowe filmiki, mające na celu szerzenie wiedzy na temat edukacji seksualnej, które według Anji Rubik w Polsce brakuje. Stworzoną przez siebie kampanię, z udziałem „grupy powszechnie znanych w Polsce osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wywodzących się ze świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody” znana modelka zapowiedziała w swoich mediach społecznościowych.

Z pomocą specjalistów oraz grupy Dziewuchy Dziewuchom, stworzyliśmy listę głównych lekcji na temat edukacji seksualnej. Następnie poprosiliśmy każda osobę biorąca udział w kampanii by opowiedziała historię, która nawiązuje do jednej z lekcji. Kampania rozpocznie się 28 października, codziennie będziemy wypuszczali jeden z 60-sekundowych filmików – można przeczytać na Facebooku Rubik.

W kampanii udział wzięli Robert Biedroń, Brodka, Małgorzata Szumowska, Maciej Stuhr, Sebastian Fabijański, Mary Komasa, Dorota Masłowska oraz oczywiście sama Rubik, których można zobaczyć w zwiastunie kampanii. Inne gwiazdy, które zapowiedziały udział to Jimek Dębski, Magda Cielecka i Mateusz Banasiuk. 

1 komentarz

Dodaj komentarz