Nowa data premiery 2. sezonu “Stranger Things”. Jest teaser i plakat

źródło: Netflix

O tym, że łączący w sobie elementy horroru i science-fiction hit Netflixa wróci na drugi sezon wiadomo było już w sierpniu zeszłego roku, zaledwie miesiąc po premierze. Trudno się dziwić – serial braci Dufferów spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i właściwie samymi pochlebnymi recenzjami i reakcjami widzów.  

Pierwsze informacje o dacie wypuszczenia nowego „Stranger Things” pojawiły się w lutym. Wtedy też zobaczyliśmy pierwszy teaser, sugerujący, że serial będzie miał premierę w okolicach Halloween. Teraz jednak opublikowano oficjalną datę – 2. sezon serialu będzie można oglądać w serwisie od 27 października. Pojawił się także plakat:

źródło: Netflix

Zobaczcie też nową zajawkę produkcji, mówiącą, że „w miasteczku Hawkins, zrobi się jeszcze dziwniej”:

W drugim sezonie serialu, który będzie miał 9 odcinków, ponownie zobaczymy  odtwórców głównych ról, a więc Winonę Ryder, David Harboura, Finna Wolfharda, Gatena Matarazzo, Caleba McLaughlina i przede wszystkim genialną Millie Bobby Brown.

Akcja rozegra się mniej więcej rok po wydarzeniach poprzedniego sezonu i skupi się na powrocie bohaterów do normalności. Jak podaje Netflix:

Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż nie otrząsnęli się z horroru, który spotkał ich za sprawą Demogorgona i innych sekretów z miejskiego laboratorium. Willowi Byersowi udało się uratować z Drugiej Strony. Tym, którzy przetrwali, zagraża jednak jeszcze potężniejsza i bardziej złowroga istota.

Opublikowano też kalendarium wydarzeń, które pozwala uporządkować sobie pierwszy sezon i przygotować się na drugi:

1953, dokładna data nieznana – MK Ultra pojawia się w Hawkins
1979 – komendant policji Jim Hopper wraca do Hawkins
1983, 6 listopada – zniknięcie Willa Byersa
1983, 8 listopada – zniknięcie Barbary Holland
2016, 15 lipca – Część 1
2017, 27 października – Część 2

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->