Novika powraca z nowym singlem. „Para” zapowiada nowy album

„Para” to kolejny po „Lekko” utwór, który zapowiada czwartą płytę Noviki. Album pojawi się w pierwszej połowie 2018 roku. „Para” wyprodukował duet producencki  Sampler Orchestra, którzy mają na koncie m.in. album „Rożewicz” powstały we współpracy z Sokołem i Hadesem. Tekst utworu artystka napisała wspólnie z Kamilem Durskim z zespołu Lilly Hates Roses. Klip wyreżyserował Marcin Serafin, a za zdjęcia odpowiada Sebastian Miłaszewski. 

 

Novika to jedna z najaktywniejszych postaci polskiej sceny elektronicznej i klubowej. Współpracowała m.in. z Andrzejem Smolikiem, Fiszem czy Skubasem. Na koncie ma trzy solowe albumy – „Tricks of Life”, „Lovefinder” i „Heart Times”, a także EP-ki, płyty z featuringami i remiksami. Regularnie występuje w klubach w całej Polsce, a także prowadzi audycje radiowe. 

Tagi

1 komentarz

  • I am going to at once clutch i465 black the rss feed when i can not come across a person’s e-mail request weblink or e-newsletter service. Complete you could have every? Kindly allow me to understand to ensure that I was able to subscribe. Many thanks.. kumpulan youtube indonesia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *