Nocny Market rozpoczyna drugi sezon

To już pewne! Na perony dworca Warszawa Główna Osobowa powraca Nocny Market i już od 21 kwietnia, zaprasza do siebie wszystkich miłośników street food’u pod gwiazdami!

Początki

Nocny Market otworzył się 3 czerwca zeszłego roku i od tego czasu, można było tam skosztować street food’u z różnych zakątków świata, skorzystać z punktów miejskich usług oraz obejrzeć wystawy sztuki. 

Miejsce zainspirowane azjatyckimi i europejskimi targowiskami budzącymi się po zachodzie słońca, było pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce. Przez cztery miesiące działalności, beztroska atmosfera ożywionych peronów dawnego dworca, przyciągała co weekend tysiące gości w każdym wieku.

Za swój pierwszy sezon, Nocny Market wyróżniony został w plebiscytach: Best Of Warsaw – Warsaw Insider (kategoria: Game Changer), Nocne Marki – Aktivist (kategoria: Miejsce Roku) oraz nominowany przez Co Jest Grane24 do Wdech 2017 (Miejsce Roku). 

Sezon drugi

Po zimowej przerwie, Nocny Market powraca w podobnej formule, ale odświeżonej wersji. Od piątku do niedzieli, na gości ponownie czekać będzie reprezentacja najlepszych wystawców street food’owych o zróżnicowanej ofercie gastronomicznej. Nowy sezon, to jednak nowi wystawcy, nowe smaki i kuchnie. Będzie jeszcze smaczniej i jeszcze bardziej różnorodnie!

Na peronie nie zabraknie także wystaw, stoisk lifestyle’owych oraz punktów miejskich usług (mini studia tatuażu czy barber shopu). Zmieni się jednak nieco wygląd samego Marketu i jego rozplanowanie. Goście będą mieli do dyspozycji więcej miejsc siedzących, wspólnych stołów i… więcej barów. 

Już 21 kwietnia neony ponownie rozbłysną na Głównym! Sezon na plenerowe kolacje zacząć czas!

Zapraszamy!

Start Sezonu na Głównym

Piątek 21 kwietnia 17:00-1:00

Sobota 22 kwietnia 17:00-1:00

Niedziela 23 kwietnia 16:00-23:00

Szczegółowa lista wystawców i atrakcji pojawi się w opisie eventu:

https://www.facebook.com/events/134293733771578/

O Nocnym Markecie

Nocny Market to stały targ otwarty w każdy weekend w godzinach wieczornych (piątek/sobota 17:00-1:00, niedziela 16:00-23:00). Zajmuje on nietypową lokalizację w centrum stolicy – perony starego dworca PKP Warszawa Główna Osobowa (ul. Towarowa 3). Pod tym jednym adresem organizatorzy zgromadzili najciekawszych wystawców streetfood’owych, w tym znane restauracje i foodtrucki, o zróżnicowanej ofercie gastronomicznej. Poza jedzeniem, na terenie marketu można znaleźć oryginalnych wystawców lifestyle’owych, a także punkty miejskich usług np. stoisko tatuatorskie czy barber shop. Weekendowe wieczory umilają dodatkowo wystawy sztuki i przygrywający w tle DJ’e.  

Nocny Market:

pastedGraphic.png

ul. Towarowa 3, perony nieczynnego dworca Warszawa Główna